Search API Nuclia (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Token
ja: トークン

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Zone
ja: ゾーン

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
