Search API Nuclia (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Zone
lt: Zona

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
