Search API Nuclia (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Zone
sk: Zóna

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: First page
sk: Prvá strana
