Search API Nuclia (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Zone
sv: Zon

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: First page
sv: Första sidan
