Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: First page
ca: Primera pàgina
