Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें
