Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Pagination
it: Paginazione

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: First page
it: Prima pagina
