Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Token
oc: Geton (token)

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina
