Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Token
fa: توکن

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Pagination
fa: صفحه بندی
