Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Token
tr: Simge

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Zone
tr: Bölge

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
