Search API Nuclia (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Zone
vi: Vùng

en: Previous page
vi: Trang trước
