Search API Nuclia (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།
