Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Page
da: Side

en: Token
da: Symbol

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
