Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Search
de: Suche

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Page
de: Seite

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Go to first page
de: Zur ersten Seite

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: « First
de: « Anfang

en: Current page
de: Aktuelle Seite

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: First page
de: Erste Seite

en: Go to page @key
de: Gehe zu Seite @key
