Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།
