Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Page
fi: Sivu

en: Token
fi: Muuttuja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Zone
fi: Vyöhyke

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
