Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Token
fr: Jeton (token)

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: « First
fr: « Premier

en: Current page
fr: Page courante

en: Previous page
fr: Page précédente

en: First page
fr: Première page

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
