Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Zone
gl: Zona

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior
