Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Page
he: דף

en: Token
he: אסימון

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
