Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page
hu: Oldal

en: Token
hu: Vezérjel

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Zone
hu: Körzet

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
