Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Page
id: Halaman

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Zone
id: Zona

en: « First
id: « Pertama

en: Current page
id: Halaman sekarang

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: First page
id: Halaman pertama

en: Go to page @key
id: Buka halaman @key
