Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða
