Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Zone
nl: Provincie

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
