Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Page
ps: پاڼه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
