Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Page
ro: Pagina

en: Token
ro: Simbol

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: First page
ro: Prima pagină

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
