Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë
