Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: « First
te: « మొదటి

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
