Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: « First
th: « first

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
