Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Zone
uk: Зона

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
