Search API Nuclia (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Page
ur: صفحہ

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
