Search API OpenSearch (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Advanced
et: Täpsem

en: Standard
et: Standardne

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine
