Search API OpenSearch (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Search
id: Pencarian

en: Password
id: Sandi

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Standard
id: Standar

en: HTTP Basic Authentication
id: Otentikasi Dasar HTTP
