Search API OpenSearch (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Standard
lt: Standartinis
