Search API OpenSearch (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Standard
th: มาตรฐาน
