Search API OpenSearch (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Standard
gl: Estándar

en: - Disabled -
gl: - Desactivado -
