Search API OpenSearch (1.0.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Advanced
ja: 高度

en: Object
ja: オブジェクト

en: Standard
ja: 標準

en: HTTP Basic Authentication
ja: Basic認証

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
