Search API OpenSearch (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Standard
el: Βασικό

en: HTTP Basic Authentication
el: HTTP Βασική Πιστοποίηση

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
