Search API OpenSearch (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Advanced
jv: Mahir

en: Standard
jv: Standar
