Search API OpenSearch (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Search
tr: Ara

en: Password
tr: Parola

en: Synonyms
tr: Eşanlamlılar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Standard
tr: Standart

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı

en: HTTP Basic Authentication
tr: HTTP Temel Kimlik Doğrulaması

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
