Search API OpenSearch (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: Synonyms
uk: Синоніми

en: Advanced
uk: Розширені

en: Invalid URL
uk: Некоректна адреса URL

en: Object
uk: Об'єкт

en: Standard
uk: Стандарт

en: Date range
uk: Період часу

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Connection
uk: З'єднання

en: Access Key
uk: Ключ доступу

en: HTTP Basic Authentication
uk: HTTP Basic-автентифікація
