Search API OpenSearch (2.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Standard
ast: Estándar
