Search API OpenSearch (2.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Synonyms
ar: مرادفات

en: Advanced
ar: متقدم

en: Standard
ar: معياري

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: HTTP Basic Authentication
ar: مصادقة HTTP الرئيسية

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
