Search API OpenSearch (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན
