Search API OpenSearch (2.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Synonyms
da: Synonymer

en: Advanced
da: Avanceret

en: Object
da: Objekt

en: Date range
da: Datointerval

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
