Search API OpenSearch (2.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Synonyms
fi: Synonyymit

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Standard
fi: Standardi

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
