Search API OpenSearch (2.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Standard
nl: Standaard

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: - Disabled -
nl: - Uitgeschakeld -

en: Connection
nl: Verbinding

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).
