Search API OpenSearch (2.1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Synonyms
cy: Cyfystyron

en: Advanced
cy: Uwch

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
