Search API OpenSearch (2.1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Synonyms
fa: مترادف‌ها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Standard
fa: استاندارد

en: Date range
fa: محدوده تاریخ

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: - Disabled -
fa: - غیرفعال -

en: Access Key
fa: کلید دسترسی

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
