Search API OpenSearch (2.1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: Synonyms
ro: Sinonime

en: Advanced
ro: Avansat

en: Date range
ro: Interval dată

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
