Search API OpenSearch (2.2.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ
